RESHOP 2.0 - vytvorme ešte väčší prehľad recyklovaných výrobkov

Kašleme na predajnú maržu

RESHOP sme už raz založili, chceli sme ho rozbehnúť a udržať na minimálnej marži, uvedomili sme si však, že takto náš projekt rastie veľmi pomaly. Preto sme sa rozhodli vykašľať sa na maržu a spraviť prehľadný "obchod", na ktorom nič nenakúpite, no ľahko sa prekliknete na výrobcov od miestnej krajčírskej dielne po alternatívy lán vyrobených z recyklovaného PVC. Zdrojov máme za roky našej práce desiatky, na pretavenie do portálu však potrebujeme Vašu pomoc

Babka k babce, budú kapce - ideálne z recyklovaných PET fliaš. 

Ceny sme si nastavili na spodnú hranicu, pretože je to naša srdcovka, no úplne grátis to robiť nedokážeme. Aby však reshop mohol rásť, na spracovanie jedného článku, IG postu a malú propagáciu nám stačí 20€. Každé pridané euro tak môže čoskoro vytvoriť portál plný výrobcov, ktorí používajú materiál inak končiaci na skládkach či v spaľovniach. Poriadny eshop by mal mať aspoň 100 výrobcov. Takže cieľ máme jasný. 

Každé euro a každý cent  prispeje k rozhodnutiu zvoliť výrobok z odpadových materiálov namiesto využívania nových zdrojov. ĎAKUJEME!